Obozy

Obozy to oferta skierowana do zawodników, która obejmuje intensyfikację treningową w formie obozów treningowych. Nasze obozy realizujemy w formie stacjonarnej oraz wyjazdowej. W formie stacjonarnej obozy zazwyczaj występują w okresie przerw wakacyjnych, które umożliwiając realizację 2-3 jednostek treningowych dziennie. Obozy wyjazdowe są realizowane zazwyczaj w okresie wakacji letnich głównie dla naszych stałych zawodników. Do tej pory realizowaliśmy obozy:
  • Ogólnorozwojowe – 7-10 dni intensyfikacji treningu ogólnorozwojowego. Zazwyczaj w okresie przejściowym między sezonami.
  • Tenisowe – 7-10 dni intensyfikacji treningu tenisowego z dodatkowym treningiem ogólnorozwojowym.  Zazwyczaj w okresach przejściowych między cyklami lub zmiany nawierzchni treningowej (wyjście z hali na korty zewnętrzne).

Co wyróżnia nasze obozy

Każdy obóz jest skrupulatnie planowany, czyli każdy otrzymuje szczegółowy plan treningów na obozie, który ściśle poporządkowany jest grupie docelowej oraz celom w sezonie. Dodatkowo obozy są integralną częścią szerokiej koncepcji Indywidualnych Programów Treningowych realizowanych przez naszych zawodników, czyli uzupełniają właściwy proces treningowy o czas intensyfikacji treningowej. Należy też dodać, że obozy są zazwyczaj w dość małych grupach, aby możliwa była również indywidualizacja wytycznych treningowych.

Planowane obozy